TANTIMBER LAMİNE PARKE

Lamine parkelerimiz yüksek dayanımlarıyla, zengin renk ve tasarım seçenekleriyle; ofislerden konutlara, restoran ve otellerden plazalara farklı mekanların zemin beklentilerine çözüm niteliğindedir.

Hırvatistan’ın en değerli Meşe ağaçlarından elde edilen hammaddeler, tesisimizde hassas üretim süreçlerinden geçerek yüksek dayanımlı modern yapı ürünleri halini alır.

Tantimber Lamine Parkeler; cilalı, yağlı, eskitme, fırçalı ve el işleme yüzey seçenekleriyle, 120 mm / 150 mm / 190 mm / 205 mm / 225 mm / 255 mm genişliklerde değişik renk alternatiflerine sahiptir. Farklı uygulama alanları (yerden ısıtma vb.) için ahşabın eşsiz doğallığını sunan lamine parkelerimiz, mekanlarınız için uzun ömürlü ve estetik bir zemin döşemesi çözümüdür.

Balık Sırtı ve Macar (Chevron) parkelerden, farklı görsel tercihlere hitap eden desen alternatiflerine kadar Tantimber Lamine Parkelerimiz, tasarım konseptlerini başarıyla bütünler.

TantImber MASİF Parke

Tantimber Masif Parkelerimiz, Hırvatistan ve Macaristan’ın en kaliteli Meşe ağaçlarının yetiştiği Slavonya bölgesinin sürdürülebilir ormanlarından gelen iç açıcı doğallığı, mekanlara aktarır.

Thermowood işlemi ile dayanıklılığı artırılan Dişbudak ve İroko ağaçlarından üretittiğimiz masif parkelerin yanında, özgün dokusu ile Meşe ağacından masif parkelerimiz ile de zeminlerde farklılık yaratıyoruz.

Sürecin her aşamasında ahşap uzmanlarımızca denetlenerek üretilen, zengin tasarım alternatiflerine sahip yüksek kalitedeki Tantimber Masif Parkelerimiz, ölçüsel standartları yeniden tanımlamaktadır.

Tantimber Masif Parkelerimiz ile yüzey işlemi görmemiş (cilasız) parkelerin yanı sıra, sistre ve cila gereksinimini ortadan kaldırarak zaman ve risk tasarrufu sağlayan hazır cilalı ve yağlı parke alternatifleri de sunmaktayız.

Balık Sırtı ve Macar (Chevron) parke seçenekleriyle, birbirinden farklı dizayn konseptlerine seslenen desen alternatifleriyle Tantimber Masif Parke çeşitlerimiz; tasarımcılara ve mekan sahiplerine hayal güçleri doğrultusunda seçme özgürlüğü verir.

Tantimber Masif Parkelerimiz, 15 mm ve 20 mm ve 27 mm olmak üzere farklı kalınlıklarda ve genişliklerdedir. 400 mm genişlik ve 5000 mm uzunluğa kadar ebat çeşitliliğine sahiptir.

TantImber MARKÜTERİ Parke

Marküteri Parke sanatının tarihi 1300’lere kadar uzanır. Tamamen tasarım taleplerine cevap vermek amacı ile ortaya çıkan bu zemin döşemesi, farklı ağaç cinsleri ve değişik ebatlarda ahşap parçacıklarının desenler yaratılarak birleştirilmesiyle oluşur.

Tasarım ve ölçü tercihleri doğrultusunda ürettiğimiz özel Tantimber Marküteri Parkelerimiz ile hayal güçlerinizdeki fikirleri hayata aktarıyoruz.

Geleneksel ahşap ustalığının modern teknolojiyle buluşmasından doğan Tantimber Marküteri Parkelerimiz ile tarihsel motiflerin ve dokuların izlerini tüm gizem ve ihtişamıyla mekanlara taşıyoruz.