TANTIMBER DECK KAPLAMALARI

Dış mekan ve ıslak mekan zemin kaplamaları için uygun çözümler olan Tantimber Deck Kaplamaları; kalınlık, genişlik ve profil seçenekleriyle zengin bir skalaya sahiptir.

Doğru ürünün doğru hammadde ile üretildiğine olan inancımız ile; sürdürülebilir ormanlardaki farklı ağaç türlerinin en kaliteli örneklerini kullanarak sizlere sunduğumuz Tantimber Deck Kaplamaları; birbirinden farklı mimari estetik konseptlere seslenen, modern, uzun ömürlü ve fonksiyonel yapı çözümleridir.

Özenle seçilmiş Dişbudak, Çam ve İroko hammaddelerinden ürettiğimiz deck kaplama çözümleri ile; teraslara, bahçelere, banyolara, yürüme yollarına ve peyzaj mimarisine uzun ömürlü, yüksek performanslı bir estetik boyut kazandırıyoruz.

Dİşbudak Deck

Tantimber Dişbudak Deck ürünlerimiz ile birçok farklı kalınlık ve genişliklerde kullanım imkanı sunmaktayız.

Ürün gamımızda bulunan farklı profil çeşitleri sayesinde; havuz kenarları, kamusal alanlar, bahçe döşemeleri gibi yoğun yaya sirkülasyonu gerektiren birçok alanda Thermowood Dişbudak ürünleri uygulama kolaylığı sağlayıp, üstün sonuç vermektedir.

Tropik ormanlardan elde edilen ağaç türlerine en iyi alternatif olan ve tamamen sürdürülebilir Kuzey Amerika ormanlarından elde edilen Dişbudak Deck ürünlerimiz çevreyi korumaya ve ekolojik hayata katkıda bulunmaktadır.

Avrupa Teknik Normlarına göre Dayanıklılık Sınıfı 1’de yer alan ve minimum 25 yıl dayanıklılık süresi sağlayan Tantimber Thermowood Dişbudak Deck ürünlerimiz ayrıca hem montaj hem bakım açısından birçok pratik çözüm ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Menşei
Kuzey Amerika
Botanik İsim
Fraxinus Americana
Biyolojik Ömür
Min. 25 Yıl
Dayanıklılık Sınıfı
1
Ağaç Kategorisi
Sert Ağaç

İROKO Deck

Tantimber İroko Deck ürünlerimiz kullanıldıkları tüm alanlarda, en zor iklim koşullarında dahi mükemmel performans gösterir.

En kaliteli hammaddelerin, özenle en kusursuz olanlarını seçerek ürettiğimiz İroko Deck ürünlerimiz, geniş ölçü skalası ile her türlü kullanıma uygun olup, açık rengi sayesinde estetik görünüm sağlamaktadır.

Thermowood işlemi ile; İroko ağacının çalışma davranışları minimize edilir, doğadan elde edildiğinde var olan aşırı renk farklılıkları homojen hale getirilir, mükemmel ölçüsel kararlılık ve görsel bütünlük sağlanır.

Thermowood süreci uygulanan İroko Deck ürünlerimiz, üstün dayanıklılığı sayesinde nesli tükenmekte olan Teak ağacı ürünlerinin yerine kullanılmaktadır.

Tantimber Thermowood İroko Deck ürünlerimiz Avrupa Teknik Normlarına göre Dayanıklılık Sınıfı 1’de yer alır ve minimum 25 yıl dayanıklılık süresi sağlar.

Menşei
Kamerun
Botanik İsim
Milicia Excelsa (Chlorophora Excelsa)
Biyolojik Ömür
Min. 25 Yıl
Dayanıklılık Sınıfı
1
Ağaç Kategorisi
Sert Ağaç

ÇAM Deck

İskandinav Çam ağacından üretilen Tantimber Çam Deck ürünlerimiz budaklı yapısı ile ahşabın doğallığını sevenlerin tercihi olmaktadır.

Özenle seçilmiş, özel kesim Çam ağaçlarından imal edilen ve havuz kenarı uygulamalarından, teraslara, balkonlardan rıhtım yapımına kadar geniş kullanım alanı olan Çam Deck ürünlerimizi, ihtiyaçlarınıza uygun birçok kalınlık ve genişlik seçenekleri ile kullanımınıza sunmaktayız.

Avrupa Teknik Normlarına göre Dayanıklılık Sınıfı 2’de yer alan Tantimber Thermowood Çam Deck ürünlerimiz 15-25 yıl dayanıklılık süresi sağlar.

Menşei
Finlandiya
Botanik İsim
Pinus Sylvestris
Biyolojik Ömür
15-25 Yıl
Dayanıklılık Sınıfı
2
Ağaç Kategorisi
Yumuşak Ağaç

DECK ÖLÇÜLER

DECK PROFİLLER